ALBERTINA-MACHINERY.COM (C) 2014

junior

Easy Dose DG

 

Poloautomatické dávkovací zařízení Easy Dose DG je navrženo pro přesné dávkování kapalin i pastových produktů. V závislosti na vlastnostech plněného produktu zařízení může být vybaveno samonasávacím válcem nebo lobe pumpou pro vysoce viskózní pastové produkty.

 

Zařízení lze použít v poloautomatickém režimu – ruční přísun obalů nebo v automatickém režimu – jako integrovaná plnící stanice v automatické lince. Digitální nastavování parametrů dávkování pomocí membránové klávesnice a displeje. 

Easy Dose  

 

Zařízení EasyDose je určeno pro plnění kapalin či látek typu pasy. Podle toho je poloautomat osazen buď jednoduchým třícestným ventilem, nebo rotačním ventilem pro husté produkty. Podle požadavků na rychlost plnění je zařízení dodáváné v jednopístové či dvoupístové verzi. Plnící cyklus je spouštěn pedálem či ručním tlačítkem. Pohon zařízení je pneumatický. Zařízení jsou dodávána v několika velikostech, jednak s menšími pumpami pro malé dávky do 250 ml, v klasické verzi do 1000 ml a ve verzi Big do 5000 ml pro plnění kanystrů.

GEMINI 2P 6000

 

Stojanová dvoupístová plnička Gemini 2P 6000 je určena k plnění kanystrů o objemu 2-20 l. Je vybavena uzavíráním trysek, plněním ode dna, je řízena PLC jednotkou, objem plnění je snadno nastavitelný.

HERMES S

 

Stolní uzavírací zařízení Hermes S je určeno k uzavírání lahví a kanystrů šroubovými uzávěry. Zařízení je vybaveno uzavírací hlavou Deprag se stavitelným uzavíracím momentem.

BTL 

 

Poloautomatický etiketovací stroj BTL je určen k etiketování válcových obalů papírovými etiketami pomocí lepidla na část obvodu nebo celoobvodovou etiketou. Zařízení je možné použít k etiketování etiketami do výšky 210 mm.

POLOAUTOMATICKÉ STROJE

JUNIOR

 

Poloautomatický etiketovací stroj Junior je určen k etiketování válcových obalů samolepícími etiketami na část obvodu nebo celoobvodovou etiketou. Zařízení je možné použít k etiketování etiketami do výšky 250 mm.

 

Albertina - Labelling machine Junior