ALBERTINA-MACHINERY.COM (C) 2014

APOLLO LP - Automatický lineární plnicí stroj s Lobe čerpadly

Lineární plnicí zařízení Apollo LP (Lobe pumpy) je určeno k automatickému plnění náročných potravinářských produktů jako jsou kečupy, majonézy, saláty, hořčice a omáčky.  Stroje osazené Lobe pumpami umožňují dokonalou sanitaci za použití CIP/SIP technologií. Díky dokonalé čistitelnosti jsou tyto stroje vhodné i pro  farmaceutický průmysl.

 

Dávkovaná kapalina je odměřována objemově pomocí Lobe pump. Zařízení může být vybaveno různým počtem pump od 1 do 12 dle požadovaného výkonu.

 

Dávka je centrálně plynule stavitelná z displeje a stroj může být vybaven pumpami různých velikostí podle plněné dávky. Stroj může být dodán včetně istalační a operační kvalifikace IQ a OQ.

 

Ke standardní výbavě patří automatické stavění objemu z displeje. Pomocí displeje je možno pro každý produkt naprogramovat rychlost plnění včetně snížení rychlosti na začátku a na konci plnění, dále korelace dle vlastností produktu a vše uložit do paměti.

 

Jednou ze zásadních výhod plnění pomocí Lobe pump je možnost plnění produktů obsahujících kousky (koření, kusové ovoce, zeleninu apod.).

 

 

 

Albertina - Linear filling machine Apollo LP

APOLLO LP - Automatický lineární plnicí stroj s Lobe čerpadly

Albertina - Apollo LP + Capline ROT

APOLLO LP - Lineární plnící stroj  

Albertina - Filling machine for mustard

APOLLO LP - Lineární plnící stroj pro plněné hořčice