ALBERTINA-MACHINERY.COM (C) 2014

CAPLINE ROT - Automatické rotační zavírací zařízení

Automatické zavírací zařízení Capline ROT je určeno pro zavírání různých typů obalů (plastových, skleněných i kovových) šroubovacími a narážecími uzávěry, uzávěry typu pertl a alkork a dalšími. Zařízení je vhodné pro potravinářský, kosmetický, chemický a farmaceutický průmysl.

 

Zařízení může být vybaveno různými typy orientátorů víček (vibračními, rotačními, pásovými) dle typu a velikosti víčka. Pro doplňování víček do orientátoru je dodáván zásobník víček s vynášecím dopravníkem.

 

Problematická víčka jsou podávána pod zavírací hlavu pomocí systému "Pick and Place" nebo speciální otočnou pneumatickou hlavou.

Podle výkonu jsou dodávány jednohlavé stroje (do 2500 lahví/hod.) či vícehlavé stroje (do 15.000 lahví/hod.) Stroje jsou vyráběny také ve verzi BIG pro uzavírání kanystrů.

 

Funkce stroje:

Uzavírané obaly jsou přiváděny dopravníkem do hvězdice. Zde jsou krokově nebo kontinuálně posouvány pod podavač uzávěrů. Zavírací hlava zašroubuje uzávěr na potřebný utahovací moment (je-li zavírací hlava tlaková, zatlačí uzávěr přes pružící jednotku na hrdlo láhve). Utahovací moment se dá nastavit na zavírací hlavě prostřednictvím magnetické spojky. Po uzavření přesune hvězdice obal na dopravník, po kterém obaly vystupují ze stroje.

 

 

Albertina - capping machine Capline ROT

CAPLINE ROT - Automatické rotační zavírací zařízení

Albertina - Apollo LP + Capline ROT

CAPLINE ROT - Automatické rotační zavírací zařízení

CAPLINE ROT - Automatický orientátor uzávěrů

Albertina - Cap sorter
Albertina - Double capping machine

CAPLINE ROT Double - Automatické rotační zavírací zařízení pro aplikaci podvíčka a šřoubovacího uzávěru